Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stratilo sa mi označenie diskov d:,e:,f:

Zdravím, nenašiel som poradu na môj problém, tak sa obraciam na skúsenejších. Mám Win 8.1. Z môjho NB sa mi stratilo označenie diskov d:,e:,f:, ostalo mi len označenie c:. Problém vidím zložitejší, pretože na všetkých troch diskoch mám kopu dát.
Keď idem do správy diskov, vidím disk c: (ako že je v poriadku) a ostatné disky vidím tiež, ale neoznačené písmenom, len obdĺžniky s ich veľkosťou. Keď im chcem priradiť písmeno disku, tak mi to vypíše, že "Operáciu sa nepodarilo dokončiť,pretože zobrazenie správy konzoly diskov nie je aktuálne."
Vďaka za poradenie.

zobrazenie správy konzoly diskov nie je aktuálne

takovou chybovou hlášku jsem nezažil.
můžeš sem fouknout screen z té správy disků?

jinak data se nejspíš dají zachránit po nabootování live linuxu (nebo hirens cd) a vykopírování z těch nedostupných oddílů ven na externí disk.