Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB nepípne, černá obrazovka

Dobrý den, když zapnu počítač, tak systém nenaběhně a je černá obrazovka a základní deska nepípne, do biosu se nelze dostat, zkoušel jsem vyměnit grafiku, ale to nepomohlo, také jsem odzkoušel baterii na MB, také plně funguje, takže to bude nejspíš špatná záklafní deska (stará cca 8 let). PC používám jen na word, takže zkusím koupit novou i kdyžtak ramky(DDR2), ale na internetu jsem nikde nenašel MB--- socket AM2 (cpu mám amd x2 5200+), tak kdyby jste mi pomohly nějakou nalézt MB AM2 nalézt.
Předem díky

Ventilátor na cpu a ve zdroji se točí a hdd je slyšet, ted mi vlastně došlo, že nemusím mít stejnou desku(ddr2), mě stačí najít desku, které podporuje cpu AMD Athlon 64 X2 5200+
A ramky se už dokoupí, ale já nic nemohu najít, vůbec nevím podle čeho hledat. Předem dík