Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OBS nastavení

Dobry den , Potreboval bych poradit ohledne programu OBS,Chci vyzkouset streamovat csgo , Ale mam problem stim nastavenim obs , nevim jak vsecko nastavit spravne aby stream jel plynule vzdycky se to seka. obraz chvilku jede a pak se na 3-5 sekund sekne a pak zas chvilku jede treba 20 sekund. bitraty jsem zkousel nastavovat ruzne , od 2000 po 3500 a vzdycky to bylo uplne stejny.Streamovat budu na twitch . PC si myslim na stream vykone mam.dekuji za rady.

PC specs :

win8.1
ram 2x4gb crucial ballistix cl9
gtx 970 4gb nvidia
intel core i5 4690k 3,5mhz netaktoval jsem
zdroj seasonic 612
Asus z97 pro gamer gaming mb
monitor 144hz benq

Internet od UPC:download 199.65Mbps,Upload 20Mbps

Nevieš nastaviť? Tak si vyhľadaj tutoriály na webe, YT apod... Ono to nie je len o nastavení jedného či dvoch parametrov...
Inak OBS má predpripravený profil pre streamovanie Twitch...Ak seká, potom treba znižovať rozlíšenie, fps, ale aj iné parametre.