Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na herni ntb

Zdravím, chtěl jsme se zeptat, co si myslíte o tomto ntb.

https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-700-15isk-gamin g-black-d4536501.htm?catid=18848814#recenze

Je vhodný ke hraní her? Jako například CS:GO, GTA V, Witcher 3 a pod... ?

Vím že notebooky samy o sobě nejsou moc dobré na hry, ale opravdu chci ntbok na kterém bych takové hry rozjel bez záseku klidně na slabší deatily.
Díky

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Vím že notebooky samy o sobě nejsou moc dobré na hry, ale opravdu chci ntbok na kterém bych takové hry rozjel bez záseku klidně na slabší deatily.

Zajímavé... Každopádně na nižší detaily rozjedeš všechno, otázkou je, jak dlouho ti ten HW vydrží, fyzika se ojebat nedá a teploty jsou prostě vysoké u náročných aplikacích..

Ten notas je spatnej, hrat hry na tom pujde blbe, to vis Lenovo, od nich nemuzes nic moc dobreho chtit. Absolutni brzdou bude predevsim HDD 1TB 5400 otáček, pritom by stacilo pridat 5 kilo a mohlo do toho Lenovo dat normalni 7200ot. disk.

Videl jsem nejaky Asus podobne konfigurace a ceny s 7200ot. diskem, zkus po nem mrknout nebo pokud tohle Lenovo, tak bud si priprav dalsi penize na aspon 500GB SSD nebo 1TB HDD 7200ot. Ten puvodni pomaly 5400ot. disk das do USB krabicky a pouzijes jako zalohovaci disk na data.