Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datové připojení vs. 4G

Dobrý den... od rodičů jsem dostal nový telefon Huawei Y6 Pro dual sim a k tomu SIMku od T-Mobile a tam je nabitá na 200Kč.. dále je zde uvedeno že 1MB dat stojí 0,4Kč - což je 500MB dat na 200Kč... jenže teď nevím co zapnout - data a nebo 4G... omlouvám se, ale nevím jaký je mezitím rozdíl a co to může napáchat za škody, aby se rodiče taky doplatili... děkuji

Scrufy

A do teď si telefon a simku neměl? Proč nepoužíváš svou starou?

Pokud chceš používat internet, pak doporučuju nějaký slušný tarif a ne takovouto zhýralost. Za 200kč si lze pořídít několik gb internetu. Pokud nad tímto vůbec uvažuješ, pak ti mohu zaručit, že se nedoplatíte. Je to předražený už v počátku.

Jinak si zapni co chceš. Na tarifu ti to nic nezmění. Množství dat si musíš hlídat sám.