Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - nemám ovladače (notebook)

Dobrý den mám problém a nevím co stím , kdykoli když pustim nějakou hru nespustí se a skoči mi okénko že nemám ovladače grafické a nemůžu je nikde na etu najít nic :D na tom notebooku sem hrával her a her ale jednou sem tam chtěl dát win 10 a tím se to všechno posralo nemám vtom notasu žádnej ovladač nic .. neexistuje nějakej porgram kterej všechny ty ovladače postahuje a tak ? jinak notebook je HP Probook 4540s
prosim nevyznám se tady co a jak náhodně sem na tuhle stránku narazil kdyby někdo byl ochotnej tak info na mejla ... danvyhlidal@seznam.cz Mockrát děkuji.
Změna předmětu, původně: Grafika (Prasak)

zapoměl sem dodat že sem si tam várátil win7. včera sem tam stáhl tu sadu čipu a ovladače na grafiku a chtělo to po mě restartovat pc když se restartoval nechce se načíst windows.. tak mi do nabídne obnovení systemu .. jinak bych notas nezapl ...Díky