Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šum ve sluchátkách

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mi šumějí sluchátka, když má něco začít hrát, když nemám nic puštěného co má vydávat zvuk atd... tak nešumějí. Docela mě to štve, protože jsem si koupil poměrně drahý notebook.

Mixer - nejspíše bude v liště v podobě ikony malého reproduktorku. Jsou různé vstupy, jako mikrofon, linkový vstup (line-in), ale i to, co je výsledkem samotných programů (PCM). Pokud vstupy jsou moc staženy a naopak výstup na maximu, pak převáží šum, který je stejně vždy přítomen, ale protože úroveň vstupního signálu se už může přibližovat úrovni šumu, je šum pochopitelně zřetelnější.