Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako otestovat cinsky USB HUB na pritomnost malveru ?

Toto som kupil davnejsie v Nay elektre v akcii za 9,24 eur z povodnych 37 eur.
Ojeb ale potreboval som prave taky HUB, ktory nema pri sebe, vedla seba vsetky konekty, ako to zvyknu vyrabat vsetci ostatni vyrobcovia.
product-573-en.html

Na stranke sa pise, ze je k tomu aj kabel ale nebol tam. Napajanie si budem musiet tiez kupit. Chcem som tiez povedat, ze si nekupujte ten crep, lebo v skutocnosti je vyhotovenie chabe, pripominajuce hrkalku alebo hracku.

No a teda mam pochybnosti, ci je vobec vhodne aby som to pripojil k pc.
Ako mozem overit ci nema v sebe malware alebo spionsky firmware, ktory maju napr. lacne cinske telefony v sebe zabudovane od vyroby ?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

loading...

Si vyrob vlastny a nerev potom.
Inac sa prisposobis tomu, co je na trhu. Nikto sa nepotentuje z toho ze prave ty daco potrebujes.

Ked ti je ten hub tak nepouzitelny, tak preco vobec riesis nejake jeho pouzivanie a zapajanie? Ked ani kable a zdroj k tomu nemas? vyhod a neries.
ak mas kopu volneho casu, hned ti dam robit volaco zmysluplne a nie taketo blbosti.

Preco sa bojis nejakeho malwaru? jednak je sanca ze by tam bol miziva, a po druhe - mas v pc kody k atomovkam, alebo predavas detske porno, ze sa tak bojis? Dobre si pobavil.

a hadam sa nebudem pri kupe flashky riadit tym, ci mi vojde do sprosteho HUB-u

řídím se tím, co se mi vejde do notebuku. nebo si mám k němu tahat ještě externí hub - to myslíš vážně?
miniaturní flashky skutečně stojí za vyliž (méně místa na inteligentní řadič). hodí se jen pro autorádia, ale takové ti nikdo nenutí, asi divně čteš. léta používám s102, vejde se všude.