Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokažený flashdisk

Dobrý den,
mám flash disk s kapacitou 16 GB,(reálná velikost 14,4 GB),ale po použití flash disku jako instalační médium pro chromebook,je na flashku možné zapsat jen 1,10 GB dat...pokud by někdo věděl,díky za radu.viz screenshot 1MDuH

Ten snímek je normálně z průzkumníka windows,instalační médium jsem dělal přes Chromebook recovery,bohužel když jsem flešku po obnovení chrome os zformátoval ve windows,aby na ní nic nebylo,tak na ní od té doby jde zapsat pouze ten 1 GB

Byl jste tázán, zda jste nepoužil podobný program právě z důvodů vytvoření více oddílů na externím médiu, což Redmond není ochoten akceptovat!
1. Zrušit všechny oddíly!
2. Vytvořit jeden oddíl!
3. Vytvořit na něm (naformátovat) požadovaný souborový systém (fat32, exFAT, NTFS)!