Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovodivá pasta - jak odstranit?

Dobrý den, chtěl bych si na svůj cpu AMD fx-4300 koupit nový chladič místo původního. Takže bych se chtěl zeptat jestli můžu starou teplovodivou pastu odsranit bez použití líhu? (neměla by být zaschlá po jednom roce) Taky jestli nepoškodím piny u procesoru při použití vatového kolečka. A taky jestli je nutné použít antistatický náramek. Pokud se ptám na naprosto nepochopitelné věci,tak se omlouvám, ale chci se ujistit že nic nepoškodím. Byl bych rád kdyby jste mi napsali něco čemu se mám vyvarovat nebo nějaké rady. Děkuji za normální odpovědi.
Změna předmětu, původně: Teplovodivá pasta
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Líh bych klidně použil,půjde to lépe,musíš pucovat opatrně, no a ochrana proti statickému výboji ? Dát pozor,eventuelně se vybít přes třeba ústřední topení (kovový předmět do ruky a dotknout se nějaké jeho části bez laku. Dost záleží i na oblečení.

odstraníš ubrouskem.
když se pinů nebudeš dotýkat, nepoškodíš je.
není úplně nutné procesor vytahovat z patice, chladič by se měl odlepit a půjde to opucovat.
když si nechceš pomoct lihem a nemáš isopropyl, můžeš zkusit slivovici.
pokud to nenacvičuješ v umělých hadrech na umělé kancelářské židli, obojek není nutný. rukou můžeš vybít statiku do kostry pc.