Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení dvou monitorů přes HDMI

Dobrý den,
pořídil jsem si stolní PC HP Pavilion s Windows 10, je osazen třemi HDMI porty a já bych k němu rád připojil dva monitory Benq, oba přes HDMI. Funguje však pouze jeden port, nevíte prosím, kde by mohl být problém?
Honza

ty další dva jsou na záslepce diskrétní grafické karty, kdežto ten jeden patří k grafice integrované na základní desce. Aspoň tak to čtu já. ;-)

Fotka zadku PC skříně by napověděla více. Pokud je to tak jak si myslím, máš pravěpodobně špatně (nebo vůbec) nainstalované ovladače, případně špatně nastavený BIOS.