Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z grafikou na novém PC

Ahoj k vánocům jsem dostal nový počítač bylo s ním mnoho problém nešel ovládací panel nVidia, nešel ms game app psalo to abych si nainstaloval nVidia geforce nové drivery (přitom jsem je už měl nainstalované...). Poté jsem přišel na to čím to asi bude ale nevím jak to vyřešit. Můj monitor byl zapojený do zakl. desky takže vše jelo přez integrovanou grafiku ale když HDMI strčím do grafiky píše mi to bez signálu, grafická karta svítí ale větráčky se netočí nevím co s tím.

grafika: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G, 3GB GDDR5
OS: win7 64bit

celá sestava zde: https://www.czc.cz/86bd51p6tuin59f5nq57bs8lbc/sezn am

PS: Grafika se zobrazuje ve správci zařízení.

Předem děkuji za rady.

Napájení je zapojené ale nevím jestli dobře je to totiž velmi kryté častí case takže tam moc nevidím jiné výstupy jsem neskoušel protože jiné nemám. Ptám se protože právě asi to bude muset na reklamaci ale byl to dárek k vánocům a když jim to vrátím tak si to tam zase nechaj celej měsíc...