Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknuti slozky

Kdyz otevru slozku Dokumenty, tak se to sekne... bude to asi tim, ze tam mam moc veci a je to nastavene aby se to zobrazovalo jako miniatury. Jak to mam nastavit nebo oc mam s tim delat ?!!

se to sekne znamena ze explorer vygeneruje chybu?
--
tu zjistis v prohlizeci udalosti
---
miniatury - zvlaste pokud jich je moc sejmou kdejaky stroj
muzou delat i problemy miniatury - nahledy u videa - to nezvlada kodek
-
reseni:
nepouzivat miniatury ale jen ikony
rozdelit soubory do vice slozek aby se jich nenacitalo tolik
pokud je chyba u videa miniatury - zakazat (viz odkaz nize)
---
oprava miniatur tip cislo 265 http://technet.idnes.cz/upravte-si-windows-na-dalsi ch-200-zpusobu-fdd-/software.asp?c=A060403_215030_ s oftware_dvr
---
zobrazeni skrytych souboru a smazani souboru Thumbs.db u postizene slozky