Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna HP Deskjet F4180

Dobrý den. Já mám problém s tiskárnou. Tiskárna místo modré tiskne fialově a místo růžové tiskne hněda. Zkoušel jsem vyměnit kazetu za novou, ale nepomohlo to. Tiskne to špatně jenom z počítače, když dám na skener něco barevného co obsahuje modrou barvo tak je vše ok. V kabelu to není. Špatně to tiskne když mám normální tisk, ale když dám nejlepší nebo rychlý koncept tak to tiskne dobře. Děkuji za pomoc.

Použi nejaký nástroj dodávaný k tlačiarni na diagnostiku a problémy... Napr.

Společnost HP poskytuje bezplatný nástroj HP Print and Scan Doctor, který slouží k diagnostice a řešení problémů s tiskem a skenováním. Stáhněte a spusťte nástroj HP Print and Scan Doctor ,