Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polka funkcií PC nejde

Zdravím, mal som pri štarte PC pop-up reklamu, tak som sa jej chcel zbaviť, našiel som návod, kde bolo že mám použiť soft hitman pro...ale ... Po reštarte PC sa pri bootovani objavil error s hitman pro 3.7 a odvtedy akoby polka PC nešla. Internet nejde(nieje ani ikona siete dolu vpravo, diagnostika vrala že nieje proxy server, ale ten nenastavim lebo sa nedostanem do control panelu ), nejde otvoriť normálne prieskumník(ale otvoril sa mi po tom ako som zapojil externý hdd, čiže som si vedel zálohovať dáta našťastie), rovnako mi nejde otvoriť ovládací panel. Appky ako napríklad Visual studio atď idú...aj film vo vlc spustí normálne... Nejaké nápady čo s tým, alebo len preinštalovať na komplet?

na adware je adwcleaner.

takže sis stáhnul trial sračku, která poškodila bůhvíco.
zkusit to obnovit do nějakého před/posledního bodu obnovení, jestli se to začne chovat normálně.
potom použít ten adwcleaner - taky pro definitivní vyčištění vyžádá restart, ale funguje.