Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi grafika Nová prosím o pomoc Děkuji

Dobrý den,mám dotaz ohledně nové Grafiky: GIGABYTE GeForce GTX 1050 OC 2G, 2GB GDDR5,
Moje setava:
Deska: Gigabyte GA-MA78GM-S2H (BIOS F11)
CPU: AMD Athlon II X4 640
RAM: 2x4Gb Kingston DDR2
Původni grafika : NVIDIA GEFORCE GT 220
Zdroj nový : Zalman ZM600-TX - 600W
Teď k dotazu: tato setava běží normálně.Po výměně nové grafiky a po zapnutí PC se na grafice roztočí větráčky cca na 5 sekund a pak přestanou a PC jede na grafiku integrovanou a tuto novou nenajde. Je divné že se větráčky roztočí a hned přestanou.
Děkuji za pomoc.

Jako prvni samozrejme potrebujes vyzkouset grafiku v jinem pocitac a odhalit tak vadu grafiky, to jinak neporesis.

Samozrejme pri pohledu na tvuj zdroj tam je urcita neduvera a muze se lehce ukazat, ze kdyz bude GK v jinem pocitaci OK, ze prave zdroj je tim, co si s novou GK uz nevi rady.