Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké SSD

Zdravím,
mohl by mně někdo prosím poradit s výběrem SSD?.

Chtěl bych něco do 3000 a stačí mi 250GB. Zezačátku jsem koukal po Samsung 850 EVO, ale našel jsem verzi basic a verzi kit. Jaký je rozdíl nevím, ale basic je dražší.
Potom jsem ale našel o 700 levnější Crucial MX300, který má ještě větší kapacitu, ale kratší záruku a je o něco horší. Zajímal by mě Váš názor, který z nich vzít. Děkuji.

Použití: běh OS, semtam nějaká hra. Na data mám WD500Black a WD250Velociraptor.

IT_lamiak: Proc sem pastujes ty silene obrazky z nejakeho casaku? (Nechces to radeji maznout? Nikdo to tu cist nebude.)

Ano SLC jsou drahe a zadny SSD v rozumne cene s SLC bunkama nekoupis. V podstate ale neni duvod, protoze pro bezne vyuziti v jakoli vykonnem domacim PC stejne neni uzke hrdlo ani v SSD s MLC bunkama. Takze staci priplatit par penez za MLC, dokud jeste jsou!