Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno levná prasomyš - kúpa veľkej, symetrickej, jednoduchej drôtovej myši.

Dobrý deň, zháňam náhradu za moju prasomyš MS Wheel Mouse Optical USB, v potkanoch sa až tak moc nevyznám tak...

[img=http://images10.newegg.com/ProductImage/A4RE_130795407976133800KFNEd22i8a.jpg]http://images10.newegg.com/ProductImage/A4RE_13079 5407976133800KFNEd22i8a.jpg[/img]

potrebujem nejakú myš ktorá je minimálne takto veľká (jak čo mám teraz), symetrická, jednoduchá a musí být drátová. Na mojej po vyše 6 letech už blbne lavé tlačítko, tzv. když ho stlačím a nepustím tak aj tak sa "stlačanie tlačítka" prerušuje, tzv. neistý stisk,... pozeral som po Microsoft Basic Optical Mouse Čierna...

nemám rád prďomyšky ani žiadne pokrivené zrániky

Dobrej vtip, ta jeho mys byla ovsem naprosto skvela, to co jsi mu vybral, je parodie, kterou uklika do dvou let.

Podle me nic nesezene, pokud by mel zachovat kvalitu te mysi. Nebo pak jit do nejakych symetrickych, ale asi s bocnimi tlacitky v cene 1000Kc a vys, kde se dneska kvalitnejsi mysi pohybujou.

symetrická ... máš problém.

ten microsoft jsem taky používal, než se uklikal. u m$ dávno neplatí, že ve výběrovém řízení dodavatelů hw vyhraje kvalita, je to čistě jen cena, i m$ krámy jsou dnes odpad.

taky potřebuju rozměrově větší, tvarově mi sedly logitech m518 - g5 - g7 - g500, ale to už se neprodává.
dnes jdu do krámu a beru rozměrově co největší myš, která vypadá normálně.
třeba z nabídky czc dnes vidím jen m500, ale muselo by se to okouknout, ty zakřivení vypadají dost křečovitě.
další normální typ vypadá g403, o ledabylých 1.100 dražší (a teoreticky g402 s prasečím designem).

do zásoby tu mám koupený bezdrávý krám genius ergo8800. dobíjecí krámy shitových značek nesnáším, ale rozměrově vypadá dobře. jen jsem 2 roky neměl odvahu to někam zapojit a být na to odkázaný.

To je Wheel Mouse Optical 1.1A, což ;-)? Kdysi jsem je dával k sestavám "grátis" (spolu s kláveskami za stopade), dvě z nich ještě používám jako servisní. Skvělé krysky. Výměna mikrospínače nebolí - do hlodavce se leze velmi jednoduše.

áno 1.1,... a jinak když si dám naň ruku tak mi ešte o cca 0.3mm prsť presahuje pres okraj predku tlačítka, mal som možnosť mať aj jinú myš len o kus menšiu, prstom som pak namiesto tlačítka mačkal a pučil kabel. :-D