Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MATX VS ATX

Ahoj budu mít case zalman z1 neo a četl jsem že tahle case není nijak velká ale je to ATX co by se stalo kdybych tam dal tuhle desku? https://www.czc.cz/msi-b150m-pro-vdh-intel-b150/17 8813/produkt?gclid=CL_1m-qql9ECFUwo0woddvoB2w&dcli d=CK_Lseqql9ECFdQi0wodSk4OSg bude to něčemu vadit popř bude to vypadat hodně špatně? A v čem je to horší? Předem moc díky za odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Bude to vypadat normalne a nicemu to vadit nebude ..
* Nerozumim, v cem by to melo byt horsi, vetsina [ATX] PC beden je udelana na vice velikosti (parametru) desek (jasne ze do ITX nebudes rvat ATX), kdyz se podivas, na te bedne (na polechu), jak mas distancni mustky je to vetrsinou nakreslené, narysované