Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí disk

Ahoj
Chci se zeptat jak je možné, že se mi z externího disku smazaly některé soubory a zda je možné je nějak navrátit zpět? Disk jsem používal tak jednou za 3 měsíce a jsem si jist, že jsem nic nesmazal. Může to být způsobeno třeba virem v PC ?

Na domácí použití jsou tu programy jako Recuva apod.

televizi nech příště její disk, taky se snaž vysledovat, s jakými soubory má telka problém.
pro pc si nech jiný.

je taková frikulínská móda, že lidi si koupí velký přenosný disk, pojmenují ho pro sebe "zálohy" a přesunou na něj jediné kopie = originály(!) důležitých dat. tento disk sebou všude tahají, strkají ho do každé díry a pak se diví jako ty teď.

Bohuzel nejsem odbornik ale jen laik, co se tyce pouzivani disku. Na externim disku jsem nasel slozku recycle bin, kde i datumove odpovidaji vytvorene slozky, kdyz jsem pouzival disk v tv. Viz priloha. Da se s nim nejak pracovat nebo jr to nadobro pryc? Pri pouziti recuvy mi to prozkoumalo disk, ale zadne soubory k obnove uz se mi nezobrazily.