Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s vybráním počítače.

Dobrý den, jmenuji se Jan Housa a hodlám si koupit nový počítač a poprosil bych vás o pomoc.
Hledám počítač na kterém pujde nádherně : counterstrike-global offensive,potom aby to rozjelo battfield 1 a Gta V a podobné...
Cena by se měla pohybovat 15 000/20 000, ale maličko bych klidně připlatil.
Přál bych si spíše abyste mi sehnali komponenty které budou spolu ladit. (Nejlépe to postavit na czc.)
Můj email : honza-housa@seznam.cz
Děkuji :)

Na mail Ti nikdo psát nebude,musíš to sledovat tady.A smaž si z dotazu tu mailovou adresu,než ji objeví spamovací roboti a začnou Ti zaplavovat mailovou schránku spamy.
Pokud ji chceš zachovat třeba pro SZ(soukromé zprávy zde),dej si ji do svého profilu.
Ani pravé jméno není nutno uvádět,když tu máš nick,ale to ničemu neškodí.