Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zničené odemykací hardwarové tlačítko - mobil

Zdravím,
mám problém se svým mobilem značky CUBE1 K55 (níže spíše nepotřebný odkaz na e-shop) a spadl mi. Bohužel tak nešťastně, že jsem poničil hardwarové tlačítko na odemykání po pravé boční straně. Chci se zeptat, zda jsem schopen nějak upravit odemykání telefonu. Zda mohu odemčení nastavit třeba na hardwarové tlačítko zesílení/zeslabení.

Díky za odpověď.

Jestli to obcas funguje a teda obcasne zapnuti a vypnuti jde, tak pokud se jedna jen o vypinani a zapinani displeje, to se da delat pres nejakou aplikaci pres nejaky senzor, zalezi co za senzory mas.
Treba pres senzor pohybu apodobne, zaklepes founem a rozsviti se displej. Akorat vyssi spotreba baterie.