Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AV receiver DENON / SONY

Zdravím vás, rozhodujem sa medzi dvoma AV receivermi STR-DN860 alebo Denon x1300w cenovo su tie iste akurat že denon podporuje DTSX/Atmos ......chcem sa spýtat čo by som mal racej zobrať je to primarne na hudbu ....samozrejme aj na filmy. Vďaka

Když primárně na hudbu tak ti stačí i nějakej receiver za 7 bez čípovin 4K atd,většina filmů je stejně v 5:1 takže jestli ti k něčemu těch 7 bude k něčemu a jestli vůbec máš kam ty repráky rozmístnit,jinak osobně bych volil Denon i když už to taky začali sypat v číně a odrbávaj až u těch top to je JPN.

No zrovna jsem o tom kecal s kámošem mám tu zesík Denon JPN pak začli dělat ten samej v číně což by asi ani nevadilo,jenže když je někdo rozebral tak ten JPN byl úplně jinak udělanej uvnitř než ten dělanej v číně (ten byl osekanej na součástkách) něco jak tu někdo postoval zdroj SS starší verzi a pak novou která byla dost odrbaná i když to byl ten samej (tím nechci říct horší kvalita a že u konkurence to bude jinak ale...).Jako asi bych bejt tebo vzal nějakej receiver ca do 8 a zbytek raději narval do kvalitních beden.