Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Epson Expression Premium XP-610

dobrý den mám tiskárnu Epson Expression Premium XP-610 a mám problém koupil jsem si nové origo cartridge a dal jsem je tam a pořád když chci tisknout fotku mi to píše papír je zaseknutý nevím si rady jo a předtím jak mi došli origo cartridge tak to šlo potom jsem koupil neorigo a nešlo to tak potom jsem koupil origo tyto a nefunguje to pomozte prosím děkuji

Mimo tak urážlivého nápadu, jako si přečíst si manuál k výrobku, což povolat někoho, kdo zvládne aspoň interpunkci?
Nejdříve čachry s inkousty, teď zase žádné informace. Je to multifunkce a dotyčný není schopen oznámit, odkud a jak tisk probíhá a hlavně proč furt ignoruje hlášku o zaseklém papíru.