Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač téměř nereaguje

Zdravím,
pred par dny jsem dostal (dalo by se říc, že) nový počítač -> OP win7

Pri stažení nějakých souboru to vypadalo, že společně s nima jsem si stáhl spyware.. zkoušel jsem vsechny možná antiviry i speciální proti spywarum. Nic nepomohlo, jediné co me jeste napadlo bylo obnovit systém.. po obnovení se zdálo ze vše funguje jak ma. Potom jsem odjel na par dni pryč, kdyz jsem se vrátil počítač téměř nereaguje. Jenom start trval strašně dlouho a nyní čekám klidně 10 minut nez se mi otevře prohlížeč. Prosím poraďte...

To je takové obnovení - neobnovení. Tys těch "pár dní" nechal ten počítač zapnutý? Jinak mi není jasné, jak za tvojí nepřítomnosti mohlo dojít k nějakým změnám. Taky je možné, žes to dost nevyčistil a natáhlo se ti to tam znovu. Pokud nepomohlo to obnovení systému (přes Ovládací panely), tak můžeš zkusit opravou instalaci z instalačního DVD.

Nejdřív si ale zkontroluj, co všechno ti běhá v msconfig - na kartě Po spuštění (neznámé programy zakaž/odinstaluj). Protáhni PC programem MBAM a AdwCleaner (oběma v nouzovém režimu systému). Ve Správci úloh by mělo být vidět, co ten počítač tolik zpomaluje (karta Procesy - % využití CPU). Pokud nedojde ke zlepšení, budeš to asi muset zkusit opravit z toho instalačního DVD.

Ne, právě že byl normálně vypnutý. Kdyz jsem přijel tak proste je to hrozne opožděný, hrozne dlouho se vše zapíná.. Je možné, že ten spyware zůstal v počítači, ja to nepoznám, ale všechno se vazne rapidně zpomalilo. Jdu se podívat na to co si radil. Ale je to dost těžké, kdyz nic nereaguje.