Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč se mi v Chrome nezobrazuje obsah webové stránky?

Celý den se tu marně pokouším přijít na to, proč se mi nezobrazuje obsah na stránce www.czc.cz - viz obrázky níže. Zkoušel jsem vypnout adblock, přeinstalovat chrome, flashplayer atd, ale stále nic. Zkoušel jsem prohlížeč Edge a tam je vše OK.
Poradíte někdo, kde je chyba? Kamarádovi se stránka zobrazuje normálně.

EDGE - správné zobrazení
[img]http://ulrico.sweb.cz/czc_edge.PNG[/img]

CHROME - chybné zobrazení
[img]http://ulrico.sweb.cz/czc_chrome.PNG[/img]

Ten Kasperky ak nemáte zaplatenú licenci bych rovno vyhodil z počítače,... stačí MSE od win8 víš je integrovaný antivirus už v defendery (antivirové jadro zdílené z MSE) viry sú už stejnak out, a častejšie narazíte na hrozby typu malware, adware, spyware, na čož pomôže MBAM + ADWcleaner, dál možno použiť msautoruns, jinak myslím že antivirusy sú už zbytočnosť.

Dovolím si citovat uživatele Pája z diskuzního fóra na zive.cz ohledně volby Kaspersky nebo Eretové a myslím, že na tom něco bude.

Téma již sice není aktuální ale rád bych se vyjádřil k těmto produktům (biť už jsou nové verze a mnohé se změnilo). Odpovědi typu "sovětský svaz lže ve všem a ani jejich AV bych nevěřil" může napsat jen hovado. Ale k věci... Dlouhou dobu jsem využíval kvalit, respektive nekvalit bezpečnostního řešení od AVG (ano byl jsem naivní hlupák). Po té jsem vyzkoušel všude vychvalovaný řešení jménem ESET Smart Security (v té době ve verzi 7). A teď k těm skutečným AV řešení. Po 3 fatálních selhání systému díky neschopnosti mého tehdejšího AV řešení konečně můj tupej možeček dospěl a položil si otázku BitDefender vs. Kaspersky. Vyhrál BitDefender neboť byl v tu dobu o chlup lepší než konkurenční řešení a to že mi ubírá nějakou tu sekundu při startu systému mě při mé PC sestavě opravdu netrápilo. To se však změnilo při koupi mého prvního SSD disku ze kterého chci logicky vymáčknout maximum tak že kromě flashe BIOSu pro umožnění AHCI módu přišla řada i na změnu AV řešení. Při srovnání současných verzí (verzí 2016) pro mě byla volba jasná. Na plné čáře to vyhrál Kaspersky Internet Security 16.0.0.614(c) který nejen že zrychlil start systému zhruba o 6 s. (z tehdejších 12 sec.) ale nebrzdí PC ani při běžném fungování. Bit je prostě opravdu brzda počítače a i přes jeho kvality bych ho už nedoporučil. Na druhou stranu nic lepšího na poli AV řešení krom KSIS nenajdeme. :)

to je vtipné, to psal asi nekto, kto asi počítač videl iba ak cez okno u suseda. A aby čistý OS štartoval o 6 sekund dlhšie jak čistý OS s nainštalovaným antivirem, je asi taký nesmysl, jako kdyby niekto povedal že když má pohár do polovice plný a dolial by doň tak potom že ho má prázdny... každý sofware si bere len další výkon hardwaru (procesorový čas, kapacitu ram atd) žiadny nepridáva. To je nesmysl. Žiadny antivir nezrychli načitávanie OS o 6 sekund, to je proste sprosté a jednoznačný nesmysl.

Odporúčam vymazať cookies a cashe prohlížeče, ak nepomôže chybou môže byť doplnok, napr. špatne nastavený adblock. Alebo máte v počítači malware alebo spyware (použiť MBAM a Adwcleaner) skontrolovať nainštalované programy a neznáme ktoré viete že tam neboli na začiatku odinštalovať.