Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde navigace na mobilu, jen se vyhledava gps

Ahoj, mam samsung galaxy s4, mam ho presne 2 roky. Asi pred mesicem jsem ho mel na zarucni oprave, po pripojeni na nabijecku se nabijel skoro 4 hodiny. Zjistili vadu nabijecky, vymenili za novou, plus nahrali novy software do mobilu. Ale je to stale Android 5.0.1. Drive jsem hodne pouzival navigaci od google nebo Waze. Ale ted kdyz jednu nebo druhou zapnu, nastavim adresu, spustim, tam mi to jen hleda gps, a pise, ze gps neni k dispozici. Trasu to najde, ale navigace se chytbe tak na 5 vterin a konec. Zkusil jsem to nekolikrat, nekolik dni po sobe, ale porad stejne. Nevizlte prosim cim by to mohlo byt? Nebo co byxh s tim mohl udelat?Polohu mam samozrejmne zapnutou. Moc dekuji M.

Aplikace slouží k lepšímu nastavení GPS a taky si na ní zkontroluješ, zda GPS funguje. Umí i reset AGPS dat.
Aplikace se spouští při požadavku třeba navigace na GPS sama. Takže baterii žere jen v okamžiku, kdy GPS jede, pokud si to v aplikaci nenastavíš jinak.

Pokud to polohu najde hned, ale nespolupracuje to s navigací, bude problém v software. Zkus reset do tovarniho nastavení.

aha super, moc děkuji. Jen mo prosím poraď poslední věc, našlo mi to v obchodu play GPS fix- test GPS s obrázkem jako když je monitor s radarem, a GPS fix s obrázkem jako takové družice. Promiň, za takový otázky, už jsem starší generace :-) Díky M.