Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB se nepřipojí k NTB, ale k TV ano

Ahoj :-)
Mám problém s USB flash diskem.
Včera , co jsem dal notebook do továrního nastavení, tak mi nejde připojit USB flash disk.
Ale k televizi se připojí normálně :)
Poradíte mi, jak to zprovoznit ? Děkuji :)))
Změna kategorie, původně: Pokec (Prasak)

kdyby byl systém xp nebo vista bez servicepacku a flashka se souborovým systémem exfat (typicky od 64gb výš), není doinstalovaná podpora exfat.
jestli je souborový systém na flashce ntfs a ntb má obnovené tovární nastavení, nemusí sedět přístupová práva.
a jestli ten notebuk nečte ani jiný externí disk, má nejspíš poškozenou ochranu napájení usb.