Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční internet na notebooku

Zdravím, od dnešního rána mám problém s tím, abych se na notebooku připojil k internetu. Wi-fi je funkční a je na ní možné se připojit s mobilem i jiným notebookem a pracovat na něm s internetem. Dále jsem zkoušel sdílet mobilní data přes USB ale také bez výsledku. V notebooku je ten problém, že když otevřu prohlížeč firefox i explorer tak jen načítá donekonečna a nic se neděje. Ani nevyskočí text, že jsem nepřipojen. Stale donekonečna načítá i Skype, ale např. ve hře dota2 je možné vyhledávat zápas, ke kterému je třeba internet. Ikonka v notebooku normalně ukazuje, že wi-fi je připojena.
Předem děkuji za rady.

avast je pod win10 problematickým antivirem-znefunkčňovačem, i u free verze.
pokud nejsi warezák, vykopal bych ho ven.

slovní popis ipconfig je k ničemu, důležité jsou ty čísla. výpis nastavení se dá zkopírovat do souboru.
start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah poznbloku sem. pokud nejde připojení, uložit ip.txt na flashku a poslat z jiného pc.