Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé otáčky CPU, GPU po výměně chladiče

Ahoj,zdravím, chcel by som sa spýtať a nájsť riešenie..
Moja zostava GTX 750Ti, Athlon II X4 620, 6GB RAM a dneska som menil boxový chladič za FERA 2HE 1224, na boxovom išlo všetko ok, aj power button mi šiel, connectory boli zrejme fajn zapojené, ale ako som vyberal celu MB aby som to vymenil, dal som to naspat, všetko, pasta nanesená, chladič primontovaný, všetko sedelo... a teraz tie connectory... Mám len HDD LED, SLEEP SW a RESET SW, nikde nemám powerSW a nemal som ho tam ani predtým a PC mi išiel zapať.. teraz som to tam dal do tých connectorov, SLEEP SW som dal do power SW HDD led do led a reset do reset.. NEŠIEL ZAPAŤ.. vobec.. tak som to zapal šrobovákom tak, že som ten šrobovák priložil k tým pinom na connectory.. no a teraz tá druhá čast.. ventilator od toho chladiča a myslím že aj GPU sa točí pomaly, skusal som davat aj stress test a otacky sa nezmenili, prikladám aj screen, bol by som rád keby sa toto vyriešilo a ďakujem za každú radu
Změna předmětu, původně: POMALÉ OTÁČKY CPU GPU, POWER BUTTON (karel)

Skvostný nick. Takže, pokud je na té úžasné skříni tlačítko "Power", pak od něj vede zajisté nějaký kablík, většinou v podobě zkroucených lanek, pokud to někdo ovšem neurval. Takže, jak celkem běžné, špatná montáž komponent a pochopitelně bez konzultace s manuálem základní desky. Pak lze předpokládat i špatnou montáž chladiče.
Na zobrazení teplot a jiných údajů z čidel je BIOS a aplikace dodávaná výrobce základní desky. Pomohly by spíše fotografie sestavy ve skříni.