Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD, asi kvůli zvuku?

Zdravím,
po převozu PC (nikde jsem s ním nepraštil :-))mi nejde zvuk (integr. zvukovka Realtek na desce ASRock 960GC-GS FX, WEIN 10). Podle správce zařízení vše pracuje správně. Přesto jsem na stránkách realtek stahnul ovladače a pokusil se je nainstalovat. Po zobrazení hlášky, že se nejprve odinstaluje původní a potvrzení PC pracoval do doby než se zjevila modrá obrazovka a konec. PC dále nepracoval i když bylo uvedeno, že hledá problém, ale víc než hodinu pořad 0%. Následně jsem PC restartoval a po startu jen černá obrazovka s kurzorem. Asi na desátý restart se chytil, ale po dvou hodinách opět BSOD a pořád se opakuje. Jednou vydržel běžet přes noc, jindy umřel po hodině. Někdy po restaru naběhne hned a jednou jsem restartoval pořád dokola snad dvě hodiny. Na modré obrazovce ukazuje pokaždé jiné chyby 0x000000EF CRITICAL_PROCESS_DIED; 0x0000007A KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR nebo 0x00000033 UNEXPECTED_INITIALIZATION_CALL.

Snad jsem to popsal srozumitelně.

Dokáže někdo poradit co s tím? Děkuji

Převozem by se zvukovce nemělo nic stát. Příčinou spíš může být uvolněný nějaký kabel, chladič procesoru a podobně... Takže bych to zkontroloval, dotlačil kabely, vyndal a zasunul RAMky, zkontroloval jak sedí chladič (a jaké jsou teploty), atp.

Už jsem stáhnul. Snad se to podaří. Zaráží mě, ale proč modrá obrazovka ukazuje pokaždé jinou chybu a proč někdy vydrží PC běžet déle a někdy jen hodinu a proč nenaběhne po restartu, ale někdy až po x restartech. Nevím odpovědi a proto mě to docela štve :-)