Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí pc nefunguje myš ani klávesnice

Dobrý večer, dnes odpoledne jsem si přeinstaloval Windows 7. Po kompletní instalaci jsem pc restartoval. Poté co jsem se chtěl přihlásit z ničeho nic nefunguje myš ani klávesnice. Zkoušel jsem různé moznosti vyplnit restart mezi tim zase zapojit . Vypnout odpojit zapnout zase zapojit apod. Už nevim co dále . Předem Vam děkuji za ochotnou pomoc

Jde se pomocí té PS/2 klávesnice po zapnutí PC dostat do SETUPu (BIOSu)?
Pokud ne, tak se bude pravděpodobně jednat o HW problém. V tom případě bych zkusil bych na chvíli zcela vypnout zdroj (vypínačem na zdroji nebo vytažením ze zásuvky) a odpojil bych všechna USB zařízení připojená k PC.