Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DROP FPS Y50-70

Ahoj, mam notebook Lenovo Y50-70. Komponenty Core I5 4210H 2.9GhZ (3.5GhZ), GTX 960M 4GB, 8GB ram HDD 1T 5200ot/m Win 8.1...
a mam takový problém že nedávno mi začaly dropovat ve hrach (GTA V, Dying Light, CS:GO) FPS takovým spusobem že treba gta mi jede v poho na 60fps a pak mi to tak na 20 sekund dropne tak na 12fps a to se opakuje asi každých 5minut... nevi nekdo prosím co z tím? :(

ale tady jde o to, že to nedelalo a proste to neni že by to delalo když jedu rychle treba v gta nebo tak že by to nestihalo načitat textury... dela to id když treba stojim na miste a tak... a notebook už mam asi 1.5 roku a začalo to až ted..