Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodný webhosting pre stránku wordpress

Zdravím pc poradnu, neviem či to sem patrí a vopred sa ospravedlnujem ak nie. Chcel by som si založiť webstránku s wordpress, ale neviem či by som mal začať s "Shared hosting" alebo rovno s VPS. Na stránku budem nahrávať obrázky vo vysokom rozlíšení (1920x1080) ktoré sa budú dať použiť ako pozadia pre pc. Ak by som mal vybrať VPS bude stačiť takýto na začiatok?

RAM: 1GB
HDD: 120GB
CPU: Xeon 2 jadrá
Bandwidth: 100Mbps/1Gbps

Prosím poradte kto už máte skúsenosť s tvorbou webstránky wordpress, ďakujem.

Tak webhostingu je spousta, ja mam zkusenost s WEDOSem, ktery umi i VPS a zacal bych v tvem pripade s normalnim hostingem, neni preci problem to casem az se to rozjede povysit. Navic treba na tom WEDOSu maji podporu, ktera ti odborne poradi, kdyz se zeptas.

Vzhledem k dotazu me udivuje vubec tva jistota, ze zvladnes obsluhu VPS.

Prepáčte ak bola moja otázka nezrozumitelná, rozdiel medzi Shared hosting a VPS mi je samozrejme jasný. Myslel som to tak že si chcem vytvoriť stránku z ktorej si ludia budú môcť stiahnuť wallpapery/tapety na pc.