Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování hovoru

Zdravím, pokud nějaký telefon přesměruji na můj, tak jak to potom zrušit? Logicky k druhému telefonu nebudu mít přístup,až zase v týdnu, tak mě zajímá, jestli je možné mimo pracovní dobu na mém teleofnu nastavit číslo toho, odkud se to přesměrovává na blaclist, zda to nebude přesměrovávat hovory, nebo jestli to bude i tak, díky.

Presmerovanie zrušíš zase na tom telefóne (SIM karte), kde si to presmerovanie povolil.
Blacklist si môžeš nastaviť podľa seba, tým ale presmerovanie z inej sim karty - telef.čísla neovplyvníš, akurát tel.číslo na blackliste sa Ti nedovolá...

P.S. neviem ako je to teraz, ale aj za presmerovanie hovoru platíš = je to odchádzajúci hovor...