Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony vegas pro černá obrazovka

Zdravím,
stahnul jsem si Sony vegas pro a akttivoval si licenci zdarma na 30 dní. Tak jsem si do videa přidal hudbu a uložilo se mi to ve formátu wav. Když jsem to spustil, byla tam jen černá obrazovka a žádný zvuk. Zkoušel jsem video převést na mp4, ale nepomohlo to. Předem děkuji za odpověď.

Zcela zjevně špatně nastavené parametry exportu (minimálně). Vegas, stejně jako další pokročilý SW pro postprodukci, nefunguje tak, že někde na něco klikneš a vypadne hotové video. Pro práci s takovým SW je předpoklad, že o zpracování videa něco víš.