Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 nelze zapnout (Recovery)

Dobrý den,

volal mi otec, který k Vánocům dostal nový NTB, který jsem předtím dva měsíce bez problémů používal, že mu dnes nejde zapnout.

Prý nainstaloval Photoshop (pravděpodobně neorigo) a po restartu mu vyběhla tato hláška:

Recovery

Your PC/Device needs to be repaired.
The Boot Configuration Data for your PC is missing or contains errors.

File\EFI\Microsoft\Boot\BCD
Error code: 0xc0000034

You'll need to use recovery tools. If you dont have any installation media (like a disc or USB device), contact your PC administrator or PC/Device manufactuer.

Našel jsem na internetu pár podobných dotazů, ale žádný neměl pořádné rozuzlení, spíše ve smyslu že odešel HDD, což se mi zase nezdá.

Co myslíte vy?

Děkuji

Antivir zkusím zítra až ho budu mít u sebe, do console se dá dostat i bez toho aniž by nabootoval systém? Po telefonu se dalo dostat akorát do nastavení biosu, nikam jinam.

Nicméně je ještě zvláštní že údajně byl včera vypnut se 100% baterie a dnes z baterie nenajel vůbec, nicméně je možné že ho zavřel než se vypl, uspal se a za ten den se vybil.