Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk - malá ozvěna a šum ve sluchátkách

Dobrý den, potřeboval by jsem pomoct se zvukem na mém novém počítači...
Když jsem pc dostal, zvuk tam byl úplně špatně nastavený, takže jsem si ho nastavil a vše bylo ok. No asi 3 dny zpátky mi z ničeho nic crashnul pc (blue screen s nápisem že je v pc něco škodlivého) i když jsem nic škodlivého nedtahoval, wtf:D a po zapnutí se jak kdyby ve sluchátkách slyším..prostě je tam malá ozvěna a šum. Už mě to dost s_re:)
Nevíte někdo co s tím
Btw. Není to sluchátkama, zkoušel jsem zapojit i jiné a dělalo to sáme...
Díky za všechny rady

Změna hloupého předmětu, původně: Zvuk
A ještě rada: nepoužívej výrazy jako crashnul a wtf, jestli nechceš být považován za něco nepěknýho. (host)

Deset řádků keců u o ničem, ale konkrétní informace žádné.

zvuk tam byl úplně špatně nastavený

Co přesně bylo špatně nastavenýho?

takže jsem si ho nastavil

Co a kde jsi nastavil?

blue screen s nápisem že je v pc něco škodlivého

Určitě tam bylo uveden nějaký kód a název chyby! A nic o škodlivosti.

Jakou máš základní desku (zvukovku)?
Jaký máš operační systém?
Jaká máš sluchátka a jak jsou připojena?
Problém se zvukem máš jenom v nějakém konkrétním programu nebo hře?

"Co přesně bylo špatně nastavenýho?" Zvuk byl mega potichu a nekvalitní

"Co a kde jsi nastavil?" V nastavení zvuku (Při kliknutí na reproduktor vpravo dole)

"Určitě tam bylo uveden nějaký kód a název chyby! A nic o škodlivosti." https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&sou rce=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjAh-uAxZ7 RAhWLshQKHdSMCkgQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.theve rge.com%2F2016%2F4%2F12%2F11412906%2Fmicrosoft-win dows-10-blue-screen-of-death-qr-code&psig=AFQjCNEG XNaJ2hYUMw5z5PJ9k2L1c15HDA&ust=1483277381879108
"Jakou máš základní desku (zvukovku)?" https://www.alza.cz/hal3000-mcr-2017-d4547794.htm? o=1 tu máte celou sestavu...

"Jaký máš operační systém?" Windows 10 Home

"Jaká máš sluchátka a jak jsou připojena?" CONNECT IT Biohazard Headset GH2000 zapojené normálně zezadu do pc (Sluchátkama to podle ně 100% není)

"Problém se zvukem máš jenom v nějakém konkrétním programu nebo hře?" Kdekoliv - hra, plocha, net, film..cokoliv co dělám tak je ve sluchátkách šum a malá ozvěna (slyším v nich třeba když píšu na klávesnici)