Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Onkyo reciever - spotify aplikace

Zdravim,
chtel bych se poptat, jestli nema nekdo zkusenosti s onkyo recievery a spotify aplikaci? Muj reciever nr509, s poslednim fw spotify podporuje. Bohuzel jen pres onkyo aplikaci stazenou z google obchodu. Coz neni moc prijemne, onkyo aplikace je takova neohrabana a rad bych si nasel zarizeni primo ve spotify appce, coz se mi nedari. Neresil to prosim nekdy nekdo?
Spotify mam premium a android telefon.

Dekuji

Tak jsem guglil, guglil, vsude nepekne zpravy, ze muj reciever nepodporuje spotify-connect, potrebny na propojeni primo s aplikaci. Nedalo mi to a napsal i na support, kde mi tuto informaci potvrdili s dodatkem, ze vsechny onkyo recievery vyrobene pred rokem 2014, spotify-connect nepodporuji. Tak mam smulu a ostatni spotify maniaci pozor na koupi starsich onkyo recieveru ;-)