Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nainstalováním win10 z win8.1 se výrazně snížila hlasitost notebooku

Mám notebook HP envy dv7 s beats audio a než jsem přešel z win8.1 na win10 tak reproduktory hrály opravdu nahlas a po instalaci win10 hrajou potichu. Přeinstalace ovladačů nepomohla. prosím o radu v práci potřebuji aby byl notebook slyšet. děkuji za jakoukoliv radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

XF6m7OusnwM
http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2754883/win dows-low-sound-volume.html

Right click the speaker icon in the Taskbar and select 'Playback Devices'. Left click the default device once to highlight it ( it's usually 'speakers & headphones' ) then click the Properties button. Click the Enhancements tab and put a tick in the box next to 'Loudness Equalization'. Click Apply to save the change and then click OK in all remaining windows and see if this has helped at all.

bez záruky, W10 nemám a míti nehodlám...