Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvé PC?

Dobrý den.
Mám problém s PC a nevim zda je uvarene nebo prevarene.
Dnes jsem hral hru, pri ktere se mi vypl PC a zatím ani nenaběhl, když ho chci zapnout tak ani nepípne a jen problikne dioda zepředu a pote uz nic, pokud ho chci zapnout znovu, tak už ani neblikne. Pokud bych chtel, aby znova blikl, musel bych restartovat zdroj zezadu tlačítkem, pote blikne. Mozna je jen uvareny zdroj ?

PC sestava:
AMD FX-4400
EVOLVEO Pulse 500W
Nvidia GTX560Ti
12GB RAM
- Pokud neco chybi, samozrejme doplním.
Děkuji za pomoc.

no ten počítač je docela plečka, a ten zdroj, je dosť isté že odišiel práve ten zdroj. Vyskúšajte iný zdroj (požičať od niekoho). A vyskúšať to v základnej konfigurácii teda len PSU, MB, CPU, jeden modul RAM, a monitor pripojiť k základnej doske.