Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se seká

Zdravím, nedávno jsem dal opravit svůj počítač, protože byl zavirován.Jak se dovezl, vše šlo v pohodě, ale na třetí den se všechny hry začaly nehorázně sekat.
Vytížení procesoru je na 100% skoro furt při hraní, takže se nedá vůbec hrát, protože to jede na 30 snímcích, před opravou, kdy to bylo zavirované to jelo na 50 a když nebyl zavirován tak v pohodě na 90 FPS.Prosím, jestli tu někdo bude vědět v čem může být problém, budu velice rád, Děkuji.

Grafická karta: AMD Radeon HD 7700 Series
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz
Změna předmětu, původně: Pavel (karel)

Ano, to jsem už zkoušel, ale procesor svchost.exe zabíral hodně procesoru, ale přesto se to nehorázně seká.Pokud jsem měl zaplé aktualizace, tak se hra vůbec nechtěla zapnout, protože to prostě neutáhlo, po vypnutí se to dá alespoň zapnout.