Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Predinštalovaný Windows 10

Čaute,v novom kompe mám predinštalovaný win10.Pribalené bolo aj cd z windowsom.Na ňom však je popis,že je ,len na opravu a zaistenie.Chcem sa spýtať či je to plnohodnotný win,alebo ,len nejaká záplata winu.Podotýkam,že seriálove číslo je na bedne nalepené.
Změna kategorie, původně: Software (JaFi)

Neviem, kde si to zobral, aby mal na bedni SN od WIN. Toto bolo do Win7. Od Win8 je to v BIOSe a navyše, predinštalovaný - tak ten porovnáva čísla komponentov (ID) a z toho sa vytvorí SN - to je na serveri M$.
To CD - Recovery disk - disk na obnovu, nie plnohodnotná inštalačka.