Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzávání PC

Zdravím. Poslední dobou se potýkám se zamrzáváním PC. Jedná se o sestavu s 6ti jádrem FX6300 v M5A99X EVO R2.0 s 8GB ram, SSD Samsung EVO 850 250gb a R9 270x. Na PC hraji hry. Využití procesoru píše okolo 10%, ram 40%, disk pár % (1-5). Jsem třeba na ploše, nic neběží na pozadí a chci cokoliv spustit, tak to trvá třeba i 15 vteřin. Zkoušel sem PC projíždět antivirem i MBAM ale nic se neobjevilo. Sem tam mi i problikne monitor černě a "průzkumník" nereaguje a "resetuje" se. SSD mám z poloviny volné, nic tu skoro nemám, jen pár her. Poradí mi prosím někdo ?

Můžeš proklepnout pro jistotu paměti, třeba Memtest86+, kouknout na S.M.A.R.T. hodnoty disku, třeba pomocí CrystalDiskInfo, atd.
Když se to oběvilo až nedávno, tak by ti mohl pomoci Nástroj Obnovení systému.
Jestli máš doma nějaký volný disk, tak na něj můžeš na zkoušku hodit čistý systém a tak ověříš, jestli je na vině HW nebo SW. Ať se nehrabeš dlouhé hodiny v systému a na vině bude třeba kabel mezi SSD a základní deskou.