Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype nechce najít kameru pro FaceRig

Dobrý den,
včera jsem si koupil FaceRig na steamu, , chtěl jsem to použít na skypu nebo na omegle. Když jsem si stáhl skype, tak to nejprve jelo, ale potom jsem ten skype vypl a už to nejelo. Asi 3 hodiny jsem u toho strávil, restartoval PC, restartoval jsem skype i facerig, reinstaloval skype i facerig, postupovaljsem podle pokynů, které byly na internetě, ale pořád to nefunguje. Měl někdo takový problém, kdyby jo,tak napište, protože už na to nervy nemám. Jediný co jsem nezkoušel bylo reinstalování PC. Budu hodně rád za každou odpověď. Předem díky.

Díky za všechno co, tady napsali, nebo si to přečetli. Obnovil jsem tovární data na počítači a už to jede, problém byl, že byli i některé soupory na jiném disku a já pořád pročistil jenom jeden a ne ten druhý.