Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta.

Dobrý den,
chtěl bych si vylepšit výkon svého PC a podle mě mám na můj vkus GK na nic. Nejsem v počítačích odborník,a proto bych se chtěl poradit jakou GK do 4-5 tisíc, aby utáhla nějaké hry, např. GTA V na menší detaily a Rust.
Mám v počítači procesor Intel(R) Core(TM) i3-2130 CPU @ 3.40 Gh, RAM 8 GB, 64bitový OS, a nyní GK AMD radeon HD 6670 a moc toho neutáhne.
Nevím jestli jsou to všechny věci, které jsou potřeba na doporučení, kdyžtak napište a já dodám víc info o PC.
Děkuji.

vsak to se ti snazim vysvetlit.

To je analogove propojeni VGA a nove grafiky uz to nepodporuji, ted uz musis u nove graficke karty propojovat digitalne a to bud HDMI nebo DVI nebo DisplayPort (DP).

Takze kdyz koupis tu GTX1050Ti, tak tam mas mimo jine vystup na HDMI. Tvuj monitor by podle toho co jsi tu psal mel mit vstup HDMI, takze akorat koupis kabel HDMI-HDMI.

Pokud by nekdo mel treba jen monitor s VGA, tak existuji dve moznosti: 1. koupit novy monitor (idealni), 2. koupit prevodnik VGA-HDMI (blba moznost, nejak to fungovat bude, ale muze byt nekvalitni a zpozdeny obraz).