Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDMI špatné rozlíšenie

Zdar, Grafika: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB -- TV: Full HD link: philips-22pfh400088 samozrejme prepojené HDMI káblom,ale kvalita totálne mizerná musím to mať na rozlíšení 1360x768 neviem či to neni v kábli ,ale nemám istotu.V nastavení grafiky som skúšal všetko možné,ovládače sú najnovšie,ale je to bieda,poprosím vás o radu.

ospravedlňujem sa tak som to vyriešil,keďže bolo nastavené TV a nie počítač tak preto bol ten problém.na moju obhajobu chcem na vysvetlenie toľko:
neskutočné blbé nastavenie na TV,keď je formát obrazu nastavený na automatický tak funkcia nastavenia TV,Počítač,Hry nie je v ponuke ,ako náhle nastavím pomer strán na aké chcem čiže inú voľbu ,ako je automatické ponuka sa objaví. skutočne divné,ale šlape to tak sory.