Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB Lenovo G505 nejde přepínání grafiky

Dobrý den,

koupil jsem použitý tento notebook u kterýho je nová instalace systému Win 8.1 - Recovery. Jsou v něm 2 grafiky a to AMD Radeon HD 8400 a AMD Radeon R5 M230 2 GB. Problém je ten, že se mi při hraní nechce přepnout na tu vykonější. Při reinstalaci systému se nahráli ovládače i Catalyst s nastavením přepínání grafik, ale po nastavení to nejde. Zkoušel jsem (CPU Z) a program na zatížení a jde vidět v nabídce pouze ta integrovaná. Ve správci zařízení jsou vidět obě. Ještě dodám, že procesor je tam AMD A6 5200 APU. Děkuji předem za odpovědi.

Prave, ze se nespustí. Jede to na tu integrovanou. V Catalystu jsem nastavil na vysoky vykon (konfigurovat prepinatelnou grafiku) a stejne nic. Zkousel jsem ugprade na Windows 10 nainstaloval jsem nejnovější ovladace se stránek lenovo a taky stejne.