Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklama v emailu

Ahoj,část příchozích emailových zpráv zakrývá reklama,nedá se tedy celý přečíst ani odepsat odpověď,což už je podle mne drzý vstup do soukromí.Dá se s tím něco udělat? (win.8.1/dom.stránka seznam.cz/prohlížeč google chrome) Děkuji za odpověď.

Taky ctu emaily jen pres webove rozhrani tedy prohlizec, v nem mam Adblock Plus, takze zadne reklamy nejsou, ale rekl bych, ze to stejne nebude reklamama na Seznamu, ale nejakym adwarem, ktery si tazatel zanesl do pocitace.

Takze napriklad vycistit pocitac adwcleanerem.

To ale znamená, že máš jenom jednu schránku ne ? Já jich mám asi 15, takže webové rozhraní nepříchazí v úvahu.

A hlavně je slušnost rychle odpovídat, nebudu přece jak blázen pokaždé otvírat prohlížeč, jenom abych zjistil, jestli mi někdo napsal. Notifikace jsou potřeba.

Pro rychlou odpoved slouzi IM, email je neco jako dopis.

Pravidelne kontroluju jednu schranku, zbytek (5) jen obcasne, moc mi toho na ty ostatni nechodi.

Jinak ale notifikace vedu v mobilu, takze ne ze bych nekomu odpovedel az za dva dny. ;-)

Blokuje porad stejne, problemem jsou dynamicky odkazy, ktere se objevuji na cim dal vic webech. Jestli to nekdo jiny umi resit nevim, ja jsem zvyklej na Adblock, takze jsem nic jineho nezkousel.

Ty dynamicky odkazy jsou asi takhle:

clanek5698 je treba text, kterej si na webu chci precist.

122345678512 je reklama zobrazena na webu, pri dalsim nacteni je ta sama reklama 122345695642 a po te zase 89456213785 atd. Jenze jak filtrem v adblocku nastavit, aby to blokovalo jen ty reklamy nevim.