Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitni monitor - vyber

Zdravim,
rád bych vás poprosil, kdo se vyzná v monitorech - rád bych si pořídil nový kolem 28' - pro 3D grafiku, takže reálné zobrazení barev... něco co nebude tak níčit oči a bude to za rozumný peníz (cena/kvalita)
Díky moc za rady.

Jasně, ten Dell co jsi posílal jsem našel také na v nějakém článku zahraničním jako top 2016 pro designery za solidní peníz... Ještě se tu s kamarádem bavíme o jedné věci - jaký je vlastně rozdíl mezi televizí a monitorem - co má by měla připojená televize k PC horšího ? frekvence, odezvu ? Díkys :)

Okolo 10K je idealni cena na hrani si s grafikou u monitoru 24" (1920x1200). Pokud zaroven chce vetsi, tak je ten Dell opravdu nejlevnejsi dostupnou volbou. Pokud to ma byt na predtiskovou pripravu, tak je pozadavek na 12K usmevny, ale nejak jsem to z dotazu tusil.

Tak nějak to asi je. A mám obavy, že v tomto případě i ten Dell bude možná tak trochu luxus... Ten kdo kvalitní monitor opravdu potřebuje má většinou přesnou představu o co mu jde a nebude tímto způsobem vyzvídat v poradně, ale u profesionálů.